Titles you rated
Sweet & SourRated ★ 1.5
The First Slam DunkRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 2.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.0- NoiseRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 2.5
Chungking ExpressRated ★ 3.0
The Kissing BoothRated ★ 2.5
The MercilessRated ★ 3.0
Hi.5Rated ★ 2.0
Trade Your LoveRated ★ 2.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.0
The MatchRated ★ 4.5
Three Thousand Years of LongingRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
Hitman 2Rated ★ 1.5
HarbinRated ★ 3.5
A Normal FamilyRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 3.0