Series
Ratings
17
Fight For My WayRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 4.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 3.5
Voice season1Rated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 5.0