Movies
Ratings
52
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 2.5
Porco RossoRated ★ 2.5
TakenRated ★ 4.5
The Way HomeRated ★ 4.0- WishRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 3.5
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 2.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
MarathonRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.5
RudderlessRated ★ 4.5
Toy Story 3Rated ★ 4.0
Animal Crossing: The MovieRated ★ 3.5
Insidious: Chapter 3Rated ★ 2.0