Titles you rated
1917Rated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
Lump of SugarRated ★ 3.5- City of DamnationRated ★ 4.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.5
2012Rated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
Runway CopRated ★ 2.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 1.0
Hot Young BloodsRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.0
SplitRated ★ 2.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
71: Into the FireRated ★ 4.0