Movies
Ratings
751
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
FlowRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
SuspiriaRated ★ 4.5
QueerRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Dark NunsRated ★ 1.5
HarbinRated ★ 1.0
The Room Next DoorRated ★ 4.5
La ChimeraRated ★ 4.5
Castaway on the MoonRated ★ 4.5
Past LivesRated ★ 5.0
The Shadowless TowerRated ★ 4.5- CrescendoRated ★ 3.5
Madame FreedomRated ★ 5.0
Bones & AllRated ★ 5.0