Titles you rated
SKY CastleRated ★ 4.0
Emperor Wang GunRated ★ 4.5
Age of WarriorsRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 4.0
5th RepublicRated ★ 4.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.0
Major Season 1Rated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 3.5- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5