Movies
Ratings
29
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 2.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 3.5
ChefRated ★ 2.0
TangledRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 2.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
SpyRated ★ 1.0
New WorldRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 1.0
FrozenRated ★ 2.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 1.5
VeteranRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 2.5
The AvengersRated ★ 3.0