Movies
Ratings
266
Cobain: Montage of HeckRated ★ 5.0- SuzukiRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0- RebootedRated ★ 3.5
Room 8Rated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
MinionsRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.0
MagnoliaRated ★ 4.0
Asteroid CityRated ★ 4.0
BargainRated ★ 4.0
HEART ATTACKRated ★ 2.0
CicadaRated ★ 3.0
Sink & RiseRated ★ 3.0- Love VillainRated ★ 3.5
The LobsterRated ★ 4.0
The White RibbonRated ★ 4.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5