Titles you rated
FrankensteinRated ★ 4.0
Farewell My ConcubineRated ★ 4.0
AlienoidRated ★ 2.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5- The CollectionRated ★ 3.5
Big EyesRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
Ashes of TimeRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
UprisingRated ★ 2.5
The Green RayRated ★ 4.0
The FabelmansRated ★ 4.5
Past LivesRated ★ 3.0
SmugglersRated ★ 3.0
Honest Candidate 2Rated ★ 2.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0