Series
Ratings
91
AemaRated ★ 3.5
Low LifeRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
ONE: High School HeroesRated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Pachinko Season 2Rated ★ 3.5
WongyeongRated ★ 3.5
ShōgunRated ★ 3.5
MovingRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Family PlanRated ★ 3.5
Hellbound Season 2Rated ★ 2.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 2.5
Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 2.5
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 2.5
Alchemy of SoulsRated ★ 3.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5