Titles you rated
BigRated ★ 4.0
Tale of ArangRated ★ 2.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.0
BrainRated ★ 5.0
Famous PrincessesRated ★ 5.0
Personal TasteRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 3.5
I Remember YouRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
White ChristmasRated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
You Are All SurroundedRated ★ 3.5