Titles you rated
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
The InternRated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 5.0- ザ・タイタニックRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 2.5
Me Before YouRated ★ 5.0
SplitRated ★ 0.5
About TimeRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
SilencedRated ★ 1.5
La La LandRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 1.5
VeteranRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 2.5
Alice Through the Looking GlassRated ★ 1.5
If OnlyRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.5