Series
Ratings
30
NoragamiRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Ghost StoriesRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Secret LoveRated ★ 4.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 5.0
Seraph of the End: Vampire ReignRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 5.0