Titles you rated
Wonderful NightmareRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 4.5- Take OffRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.5
LUCK KEYRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 4.5
The InternRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 2.5
The Terror LiveRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.5