Movies
Ratings
37
MulanRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 5.0
1408Rated ★ 5.0
Our TimesRated ★ 5.0
InsidiousRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 2.5
SouthpawRated ★ 4.5
The Social NetworkRated ★ 5.0
She's the ManRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
FuryRated ★ 4.5