Titles you rated
Severance Season 2Rated ★ 2.0
Severance Season 1Rated ★ 4.0
Just an ExcuseRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.0
Moon KnightRated ★ 3.5
Earth Arcade Season 2Rated ★ 5.0- 지락이의 뛰뛰빵빵Rated ★ 5.0
Sweet Home Season 3Rated ★ 1.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 1.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.0
Loki Season 2Rated ★ 2.0
Loki Season 1Rated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Marry My HusbandRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Lovely RunnerRated ★ 2.5
MovingRated ★ 3.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.0
The Number You Have DialedRated ★ 1.5
Good or Bad Dong JaeRated ★ 5.0