Titles you rated
Crime Scene ZeroRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
AdolescenceRated ★ 3.5
Friendly RivalryRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 3.5
The TrunkRated ★ 3.0
Doona!Rated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
AnnaRated ★ 4.0
EXchange Season 1Rated ★ 3.5
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 5.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 3.5
Juvenile JusticeRated ★ 4.5
Street Woman FighterRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
HappinessRated ★ 3.5
Work Later, Drink NowRated ★ 4.0