Series
Ratings
167- Solitary Gourmet SPRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 5.0
Voice season1Rated ★ 4.5
The Good WifeRated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0- Tonari no Seki-kun: The Master of Killing TimeRated ★ 3.5
- 으랏차차 짠돌이네Rated ★ 3.0
- Bobobo-bo Bo-boboRated ★ 3.5
- Sgt. Frog OtsuRated ★ 3.0
- KeroroRated ★ 3.0
Sgt. FrogRated ★ 3.0- K-ON!!Rated ★ 3.0
- K-ON!Rated ★ 3.0
Gintama.Rated ★ 3.5
Gintama°Rated ★ 3.5
Gintama'Rated ★ 3.5- GintamaRated ★ 3.5
The Melancholy of Haruhi Suzumiya 2Rated ★ 3.5