Series
Ratings
126
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.0
Moorim SchoolRated ★ 2.0
Listen to My HeartRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
Idle MermaidRated ★ 3.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 4.5
Attic CatRated ★ 4.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 3.0
Chief KimRated ★ 5.0
TripleRated ★ 3.0
My Fair LadyRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 5.0
Fated to Love YouRated ★ 4.0
Bubble GumRated ★ 3.5
Come Back AliveRated ★ 3.5