Movies
Ratings
1152- Monstro ObscuraRated ★ 3.5
- Papa’s FingerRated ★ 2.5
MM, UH, OH, AHRated ★ 3.0- UndercurrentRated ★ 2.0
- Those Who Leave Buy FlowersRated ★ 3.5
- Route 7Rated ★ 3.5
- WeavingRated ★ 3.5
- Blossom GraduationRated ★ 3.0
- The Final SemesterRated ★ 4.5
A Brighter Summer DayRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Goodbye SunRated ★ 2.5- BurnoutRated ★ 2.0
Skin on SkinRated ★ 3.5- Basil and DaisyRated ★ 3.5
- GodspeedRated ★ 3.0
SnowballRated ★ 3.0
First SummerRated ★ 4.0
Like Nothing HappenedRated ★ 3.5