Titles you rated
Digimon Adventure 02Rated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Mr. OsomatsuRated ★ 5.0
Squad 38Rated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
GiantRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0