Movies
Ratings
324
The EqualizerRated ★ 3.5
Seoul StationRated ★ 3.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 4.0
San AndreasRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Act of ValorRated ★ 2.0
Lone SurvivorRated ★ 4.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.5
A Bride for Rip Van WinkleRated ★ 4.0
A Single RiderRated ★ 3.0
Alpha DogRated ★ 3.5
The Hurt LockerRated ★ 3.5
Captain AmericaRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 4.0