Titles you rated
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 2.5
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 2.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 1.0
WunderkinderRated ★ 3.5
Live Free or Die HardRated ★ 3.0
Hotel RwandaRated ★ 3.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 3.0
The UnfairRated ★ 3.0
DefaultRated ★ 3.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 4.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
PrometheusRated ★ 3.0
Park Hwa-youngRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
8 MileRated ★ 3.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.5
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 3.0