Series
Ratings
100- My Boss, My HeroRated ★ 4.0
- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 2.5
Something Happened in BaliRated ★ 3.0
Lovers in PragueRated ★ 1.0
Rustic PeriodRated ★ 3.0
On AirRated ★ 3.5
Miss MermaidRated ★ 3.0
Mysterious Thief Saint TailRated ★ 3.5
My GirlRated ★ 3.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
Hur JunRated ★ 3.0
IljimaeRated ★ 4.5
Uncontrollably FondRated ★ 1.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 2.5- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 3.0
Abnormal SummitRated ★ 1.5
My PrincessRated ★ 1.5