Movies
Ratings
192
The World of UsRated ★ 4.5
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 2.5
Little WomenRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 3.5
Terminator: Dark FateRated ★ 3.5
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 5.0
Bad Boys for LifeRated ★ 3.0
Start-UpRated ★ 3.0
Keys to the HeartRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
Wonderful NightmareRated ★ 3.0
Bad MomsRated ★ 4.5
Sierra Burgess Is a LoserRated ★ 2.0
Irreplaceable YouRated ★ 2.5
Bird BoxRated ★ 4.0
The Kissing BoothRated ★ 3.5
UpgradeRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0