Titles you rated
MaggieRated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 5.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 4.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 2.5
MinariRated ★ 4.0
PaprikaRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 4.0
Dance sports GirlsRated ★ 5.0
CarolRated ★ 4.5
The Piano TeacherRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.5
MotherRated ★ 4.5
A Tale of Two SistersRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 3.5