Movies
Ratings
347
ManholeRated ★ 2.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
Dracula UntoldRated ★ 3.5
Paradise MurderedRated ★ 2.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
Sea FogRated ★ 4.0
Pay It ForwardRated ★ 5.0
Art of FightingRated ★ 3.0
Saw VIRated ★ 3.0
Terminator SalvationRated ★ 3.0
Patch AdamsRated ★ 3.0
Ice AgeRated ★ 3.0
Dances with WolvesRated ★ 3.0
The Big SwindleRated ★ 3.0
The MistRated ★ 3.0
Legally BlondeRated ★ 3.0
Guns & TalksRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5
Farewell My ConcubineRated ★ 3.0
JumperRated ★ 2.0