Titles you rated
Alien: EarthRated ★ 1.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 2.5
Solo LevelingRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Secret LevelRated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Together: Treble WinnersRated ★ 2.5
Fallout Season 1Rated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 2.5
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 1.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 3.0