Movies
Ratings
65
In TimeRated ★ 4.5
For HorowitzRated ★ 4.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.5
Fast FiveRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 4.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.5
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
Death BellRated ★ 3.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.5
FriendRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 4.5
Jail BreakersRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0