Movies
Ratings
318
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
The Guard PostRated ★ 1.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0- WishRated ★ 2.0
Inside MenRated ★ 3.5
The Woman in BlackRated ★ 2.5
Ode to My FatherRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 5.0
PunchRated ★ 2.5
A Moment to RememberRated ★ 3.0
Despicable Me 2Rated ★ 3.5
17 AgainRated ★ 3.0
Despicable MeRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
The Spy Next DoorRated ★ 2.0