Titles you rated
The PacificRated ★ 1.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 3.0
The Morose MononokeanRated ★ 2.5
Terror in ResonanceRated ★ 3.0- Take Me to Love & MealRated ★ 2.5
Sex and the City Season 6Rated ★ 4.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 4.0- Black Butler: Book of CircusRated ★ 3.0
STEINS;GATERated ★ 4.0
Berserk Season 1Rated ★ 3.0- xxxHOLiC KeiRated ★ 4.0
xxxHOLiCRated ★ 4.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 2.5- Dr. Slump: Arale-chanRated ★ 3.0
HellsingRated ★ 3.5
Slam DunkRated ★ 5.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 3.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
BarakamonRated ★ 4.0