Movies
Ratings
207
Upside DownRated ★ 1.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist the Movie: Conqueror of ShamballaRated ★ 4.0
RoboCopRated ★ 2.5
Cars 2Rated ★ 3.5
Hot Young BloodsRated ★ 3.5
GarfieldRated ★ 4.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 3.5
CoralineRated ★ 3.5
DrumlineRated ★ 4.5
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.5
Insidious: Chapter 2Rated ★ 2.5
The ConjuringRated ★ 3.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 2.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.5
Kick-AssRated ★ 4.0
Little NicholasRated ★ 3.5
Batman ReturnsRated ★ 3.5