Titles you rated
I Live AloneRated ★ 4.5
All My Love For YouRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 5.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Temptation of WifeRated ★ 3.0
Temperature of LoveRated ★ 5.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.5
You're BeautifulRated ★ 1.5
The HeirsRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 2.5
High KickRated ★ 4.0- Korean Ghost StoriesRated ★ 2.5