Movies
Ratings
176
Don't BreatheRated ★ 0.5
Dead Poets SocietyRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 4.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 2.0
On Your Wedding DayRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0