Titles you rated
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
The Fox and the HoundRated ★ 5.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 5.0
SinkholeRated ★ 0.5
The UnforgivableRated ★ 4.0
Hostage: Missing CelebrityRated ★ 2.0
EternalsRated ★ 2.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 1.5
Green BookRated ★ 5.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 4.0
The Suicide SquadRated ★ 5.0
The Tomorrow WarRated ★ 3.0
The MediumRated ★ 1.5
Black WidowRated ★ 5.0
Assassin's CreedRated ★ 2.0
The 8th NightRated ★ 2.0
Hard HitRated ★ 2.0
Me Before YouRated ★ 5.0