Titles you rated
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 4.5
WantedRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
August RushRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
ParaNormanRated ★ 3.5
CommitmentRated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
TedRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.5
Spider-ManRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0