Movies
Ratings
326
CocoRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 3.0
TrollsRated ★ 3.5
The KingRated ★ 2.5
Your Name.Rated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
Finding DoryRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.5
Phantom DetectiveRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
The HimalayasRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 4.5
Oki's MovieRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
Right Now, Wrong ThenRated ★ 4.0
The WhistleblowerRated ★ 3.5