Movies
Ratings
538
High-RiseRated ★ 1.5
FrequencyRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.0
Star Trek: BeyondRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 3.0
Undisputed III : RedemptionRated ★ 3.0
MinionsRated ★ 3.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
PapermanRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
Eat Drink Man WomanRated ★ 3.5
Despicable Me 2Rated ★ 3.5
The TreacherousRated ★ 3.0