Movies
Ratings
726
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Minecraft: The MovieRated ★ 3.0
Red OneRated ★ 3.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
The Good LiarRated ★ 3.5
MaterialistsRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
MEGANRated ★ 3.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 3.5
NonnasRated ★ 3.0
Dark PhoenixRated ★ 2.5
The Lord of the Rings: The War of the RohirrimRated ★ 2.0
Mufasa: The Lion KingRated ★ 3.0