Titles you rated
Chief KimRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 5.0
72 Seconds Season 2Rated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.0
Mr. TrotRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 3.0- 5minstealer: High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
Steel Troops Season 1Rated ★ 3.0
You're My PetRated ★ 1.0- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 2.5
- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 3.0
- Knowledge Channel eRated ★ 4.0
- 원피스 4기Rated ★ 3.0