Titles you rated
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 4.0
FamilyhoodRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
The Last PrincessRated ★ 3.5
The Jungle BookRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.0
The Sound of a FlowerRated ★ 3.0
SouthpawRated ★ 4.0
SpectreRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.5
Tabloid TruthRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.5