Movies
Ratings
215
CJ7Rated ★ 4.5
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 4.5
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.0
NeighborsRated ★ 3.0
The Golden CompassRated ★ 5.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 4.5
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
Monster HouseRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
Despicable Me 2Rated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 4.5
The Sound of MusicRated ★ 4.5
Man in LoveRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
BraveRated ★ 5.0