Movies
Ratings
35
Once in a SummerRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Love LetterRated ★ 5.0
Before SunsetRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.5
Between Calmness and PassionRated ★ 5.0
Hear MeRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
AlwaysRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0