Movies
Ratings
328
20th Century GirlRated ★ 4.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 4.5
BenedettaRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0- Love and LeashesRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.5
SullyRated ★ 4.5
The Lives of OthersRated ★ 4.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 4.0
Believer: extended cutRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 4.0
NightcrawlerRated ★ 4.0
The Show Must Go OnRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 5.0
The ThroneRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 4.5
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
The Life of David GaleRated ★ 4.0