Titles you rated
NisekoiRated ★ 4.0
Toradora!Rated ★ 4.0
Himouto! Umaru-chanRated ★ 3.0- 유희왕 1기Rated ★ 3.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 2.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0- KakeguruiRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 0.5
ERASEDRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 3.5
Page TurnerRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5
Come Back AliveRated ★ 3.5
I Remember YouRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.5
Women of the SunRated ★ 4.0