Titles you rated
Tidal WaveRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Persona 3 the Movie: #1 Spring of BirthRated ★ 5.0
PERSONA4 the Animation-the Factor of Hope-Rated ★ 5.0
LooperRated ★ 3.5
RED 2Rated ★ 4.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.0
SurrogatesRated ★ 3.0
Ocean's TwelveRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.5
Die HardRated ★ 4.0
Death Becomes HerRated ★ 3.5
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.0
Die Hard 2Rated ★ 4.0
HostageRated ★ 3.5
RedRated ★ 4.5
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 5.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 5.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 5.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 5.0