Movies
Ratings
505
Being John MalkovichRated ★ 2.0
The OutlawsRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 3.5
Hell or High WaterRated ★ 4.0
The Ghost TheaterRated ★ 4.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.0- The ScamRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 3.5
Battle RoyaleRated ★ 3.0
Bleak NightRated ★ 3.5
DetachmentRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
Ryuzo and the Seven HenchmenRated ★ 2.5
Kick-AssRated ★ 3.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
The BarRated ★ 2.5