Titles you rated
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 3.5
LastRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.0
Songgot: The PiercerRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0- 한국기행 - 국수기행Rated ★ 2.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Tong: MemoriesRated ★ 2.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 2.0
Wang's FamilyRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 2.0
SignRated ★ 2.5
Temptation of WifeRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0