Titles you rated
The RevenantRated ★ 4.0
Time RenegadesRated ★ 3.5
Taken 3Rated ★ 4.0
NoahRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 4.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
FuryRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 5.0
FamilyhoodRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 4.5
WarcraftRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
ChronicleRated ★ 4.0
Let Me InRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 5.0