Movies
Ratings
334
Han Gong-juRated ★ 4.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 2.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 1.5
The HimalayasRated ★ 2.5
Lifting King KongRated ★ 4.0
JumperRated ★ 1.5
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 2.0
Spirits' HomecomingRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.5
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 2.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 2.0
ElysiumRated ★ 1.5
MarathonRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 2.5
GattacaRated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 5.0
HulkRated ★ 1.5
HellboyRated ★ 2.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.5
Jurassic WorldRated ★ 1.5